BÖRÜ dizisi yeni sezonda izleyenlerine saç baş yolduracak

Star TV’nin yeni dizi BÖRÜ Alper Çağlar’ın imzası ile ekranlara geliyor. Türküm derken mutlu olanların soluksuz izleyeceği bu dizi yeni sezonda ekranlarda olacak.


Alper Çağlar ile hasret duyduğumuz bir filmler artık son buluyor. Dağ filmi ile hayatımıza giren Çağlar’ın filmin ikinci serisi olan Dağ 2 ile hayatımıza bir yön vermesi hepimizi çok sevindirdi. Şimdi ise bambaşka bir proje geliyor. Bu projenin fragmanı bile tüylerimizi diken diken etmişken aslında ne kadar çok böyle diziler izlemek istediğimizi bir kez daha anlıyoruz. Doğuştan asker doğan Türk milletine böyle diziler yakışır. Türküm demenin gurur verici, tüyleri diken diken eden o harikulade ağırlığına artık çok daha fazla alışmamız gerekiyor. BÖRÜ ile o derinlerde takılı kalan duygularımız artık gün yüzüne çıkacak. Onlarca askerin ekip haline geldiği BÖRÜ yeni sezonda Star TV ekranlarında sizlerle olacak.

DAĞ 2 KADROSUNDA OLANLAR BU DİZİNİN KAHRAMANLARI OLDU

Dağ 2’nin sinemadaki başarısını hepiniz biliyorsunuzdur. Dağ 3 filmi ne zaman çekilecek bilinmiyor ama bu tür askeri dizilere gerçekten  de ihtiyacımız var. Bir zamanlar aşk dizilerinin fenomen olduğu gibi elbette bu dizilerinde izlenme sayılarının düşeceği bir zaman gelecektir ama şuan trend olan bu diziler Alper Çağlar’ın fikirleriyle mükemmel bir hal alıyor. Doğuştan asker doğan milletimiz bu dizileri izlemeyi çok seviyor ve bu elbette başarılı olmamızı sağlıyor.

Türkiye’de iş ortamında başarılı olanların sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Elbette çok fazla başarılı şirketlerimiz var ama dünyada birçok şirkete ve sektöre kafa tutan şirketlerimizin çoğalması gerekiyor. Bu diziler gerçek olan genlerimizi ortaya çıkarıyor. Gizli kalmış olan ve oldukça asabileşen hırsımız artık bedenimizle birleşecek çünkü BÖRÜ geliyor. BÖRÜ dizisinin yeni sezonda İçerde’yi tahtından eden SÖZ dizisi ile kapışması bekleniyor. Bakalım hangi dizi Türkiye’nin tercihi olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *