Bodrum’da artçı depremler tatilcileri gram korkutmadı

Bodrum’da meydana gelen deprem ve küçük tsunami sonrası hayat çoktan normale döndü. Tatilciler halen ilk tercihlerini Bodrum için kullanıyorlar. Depremi çok çabuk unutanlar kendilerini Bodrum’a atıyorlar.


Bodrum’da meydana gelen büyük deprem sonucunda can kaybının olmaması en çok sevindiğimi şeylerden birisi oldu. Bu deprem aslında Türkiye’de yıllardır deprem olmasından dolayı depreme karşı önlem almayanlara bir uyarı niteliğinde oldu. Deprem bugün denizin ortasından bile olsa hemen hissediliyor ve aynı zamanda sahil kesimleri sel baskınları ile karşı karşıya kalıyor. Eğer sizde depremden korkuyorsanız kesinlikle önleminizi alın ve en azından deprem anında yapılması gerekenleri internetten izleyin.

BODRUM TATİLCİLERE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Muhteşem denizi ve kumsalı yüzünden tatilcilerin mekanı yine değişmedi. Deprem olmasından ve küçük bir tsunami yaşanmasından sonra bile tatilciler akıllanmadı. Bodrum’da tatilciler halen tatil yapmaya devam ediyorlar. Türkiye’de zaten bu tür afetler ve olaylar çok çabuk unutuluyor. Tatilci akınına devam eden Bodrum’da hayat çoktan normale döndü. Artçı depremlerinde azaldı bugünlerde insanların haberleri takip etmesi ve en azından akşamları deniz kenarında olmaması tavsiye ediliyor çünkü her an bir deprem olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *