Birol Güven bu sefer mandalı doğru ipe taktı

Kanal D ekranlarında yeni sezona merhaba diyen Çocuklar Duymasın reytingleri alt üst etti. İlk bölümüyle ekranlara gelen ve reytinglerde zirveye çıkan Çocuklar Duymasın Birol Güven’in imzasıyla ortaya çıkıyor.


Çocuklar Duymasın programının yaratıcısı olan Birol Güven bu yıllar önce bu diziyle reyting rekorlarını alt üst etmişti. Daha sonrasında farklı kanallarda ekrana gelen efsane yapım Çocuklar Duymasın’ın reytingleri bir türlü eskisi gibi olmuyordu. Güven şansını bir kez daha Kanal D ekranlarında denemek isteyince ortalık karıştı. Dün akşam ekranlara gelen ilk bölümüyle ekranlara gelen Çocuklar Duymasın reytingleri alt üst etti. Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanacak olan bu dizi yaz boyunca sizlerle olacak. Mint ile tekrar çekilen dizide efsane oyuncular arasına yeni yüzlerde eklendi. Hüseyin ve Şükrü yine ortalığı karıştırmaya devam ederken Haluk şirkette birçok sözleşme imzalatmaya devam ediyor.

BİROL GÜVEN YENİ SEZONDA ESKİ DİZİLERİ İZLEDİ

Tamer Karadağlı ile birlikte eski Çocuklar Duymasın bölümlerini izleyen Birol Güven sosyal medya hesaplarından bütün takipçilerine bunu aktardı. Güven daha öncede birçok kanalda Çocuklar Duymasın dizini başlatmış ama bir süre sonra birden sona ermişti. Şimdi çok daha büyük yenilikler var, hikaye artık çok daha komik. Romantik komedinin yanında ayrıca mizahi sahnelere de yer verilirken Gönül’ün oğlu Orçun artık büyüdü. Ailesi ise hem oğullarının hem de kızlarının dışarı çıkmasını istemiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *