Bim aktüel ürünlerinde orijinal Apple ürünleri satışa çıktı

Bim’in bugün satışa çıkardığı Apple ürünlerinin fiyatını duyan aklını kaybediyor. Eearpods kulaklıkların yarın mağaza açıldıktan sonra kısa sürede tükeneceği biliniyor.


Apple ürünlerinin ne kadar pahalı olduğunu bu haberi okuyan herkes biliyordur. Özellikle Apple mağazasında veya direkt olarak Apple’ın internet sitesinde fiyatlara baktığınızda çok yüksek fiyatlara satılan Apple ürünleri görebilirsiniz. Bim’in yayınladığı aktüel ürünler broşüründe bugün satışa çıkan orijinal Apple ürünleri var. Bu ürünler arasında kulaklık ve aynı zamanda şarj kablosu bulunuyor. Ürünler 55 lira gibi komik bir rakama satıcısını arayacak ki tahminlere göre öğlene kadar bütün Apple ürünlerinin satışı gerçekleştirilmiş olacak. 129 liraya satılan Earpods Kulaklık 55 liraya alıcılarını bekliyor. Apple bu duruma ne diyor gerçekten çok merak ediyoruz.

BİM EARPODS KULAKLIKLARINI 55 LİRAYA SATIYOR

Bugün satışa çıkan ürünler arasında olan Apple ürünleri sizde çok uygun fiyata satın alabileceksiniz. Bu kulaklıklar oldukça kaliteli gibi olduğu aynı zamanda birçok insanın hayalini süsleyen üründür. Sizde bu ürünü satın aldığınızda Apple ürünlerinde kullanmak zorunda değilsiniz. Birçok insan bu ürünü alıp bilgisayarında veya başka telefonlarda kullanıyor. Burada belirtmek istediğimiz şey ise Bim’de satılacak olan bu Earpods kulaklıkların en iyi Apple ürünlerinde çalıştığıyla alakalı olacaktır.  55 liraya satılan bu kulaklıkları sizde satın alarak yatırım yapabilirsiniz. Apple sitesinde 129 liraya satılan bu ürünü sizde daha uygun fiyata satarak kar edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *