Bim aktüel 25 Ağustos günü bayram tatili ürünleri

Bim aktüel ürünlerinde görülmemiş bir kampanya başladı ve 25 Ağustos Bim aktüel ürünlerinde muhteşem bir tablet ortaya çıktı. 6 taksitle satın alabileceğiniz bu Exper marka tablet hakkında detay haberimizde.


Bim aktüel ürünlerine olan ilginin artması sebebiyle bu haftaya özel olarak sizlere aktüel ürünlerden bahsetmek istiyoruz. Bayram tatilinin başladığı gün olan 25 Ağustos günü markete girecek olan ürünler hakkında detaylı bilgiyi bu haberimizde söyledik. Bim marketlerinde bu hafta teknolojiye fazla ilgi yok ama okul alışverişi için tercih edilebilir bir marka olan Bim yine bu alanda ürünlerle vatandaşı sevindirdi. Çocuğu okula başlayacak olanlar Cuma günü mağazalara akın edebilirler. Bu hafta tablet çok fazla satacak. Tabletin özelliklerine geçmeden önce bu ürün taksitle satın alabileceğiniz hatırlatmak istiyoruz. 199 TL fiyatı olan bu ürünü altı taksit imkanıyla satın alabileceksiniz.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR ÜRÜN!

Tablet elbette birçok markette çok uygun fiyata satışa çıktı ama bu hafta satışa çıkan ürünlere baktığımızda gerçekten de muhteşem bir ürün olduğunu söylemek gerekiyor. 2 yıl garantisi olan Exper marka ürünün ayrıca oldukça gelişmiş bir arayüzü bulunuyor. Android işletim sistemiyle ortaya çıkan bu ürünün büyük bir bataryası var. Son zamanların modası çift kamera ile ortaya çıkan ürünün birçok detayı elbette kullanıcıyı sevindiriyor. Bim aktüel ürünlerinde ayrıca birde asmalı kitaplık var. Raflı 2 katlı kitaplıkta ister kitap, ister saksı isterseniz de başka ürünleri saklayabilir ve evde sergileyebilirsiniz. Ayarlanabilir raf aralığı ile sevilen ürünler arasında olan bu ürün herkesi çok şaşırtacak. Fiyatı ise sadece 19 lira 90 kuruştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *