Beşiktaş Mobil uygulamasıyla hayvanları koruma altına alın

Beşiktaş Belediyesi’nin sokak hayvanlarına olan ilgisi her geçen gün devam ediyor. Beşiktaş Mobil uygulamasında sokak hayvanlarına özel bir bölüm oluşturuldu.


Beşiktaş Belediyesinin Mobil uygulaması sayesinde artık sokak hayvanlarına olan ilgi ve alaka çok daha arttı. Sokakta zor durumda olan hayvanları gördüğümüzde içimiz cız ediyor ama maalesef bazıları için bir şeyler yapmak oldukça zor oluyor. Veterinerler binlerce lira para alıyorlar ve vermezsek bu hayvanlara yardımcı olmuyor. Beşiktaş Belediyesi bu olaylara bir dur dedi çünkü İstanbul’da sokak hayvanlarının padişah olduğu iki semtten birisi Kadıköy, diğeri ise Beşiktaştır.

SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZA ÖZEL ‘ÇEK GÖNDER’ DÖNEMİ BAŞLADI

Belediye’nin internet sitesinde yer alan habere göre Veteriner İşleri Müdürlüğü yeni bir kampanya başlattı. Beşiktaş’ta sizde zor durumda olduğunu gördüğünüz hayvanları mobil uygulamadan belediyeye bildirebilirsiniz. Zaten Beşiktaş Belediyesi Başkanı Hazinedar’ın da sokak hayvanlarına olan ilgisi bizi ve bütün hayvan sevenleri mest ediyor. Keşke bütün belediyeler böyle olsa diyoruz ama maalesef diyemiyoruz.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HAYVAN SEVENLERİN İLGİSİNİ KAZANIYOR

Beşiktaş Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bu uygulama ile bir ilki başlatmış oldu. İstanbul’da binlerce hayvan yaşıyor. Her ne kadar kış aylarında ve soğuk günlerde dışarıya vatandaş elinden geleni yapsa da insanlıktan nasibini almamış gaddar insanlar yüzünden hayvanlar ölebiliyor. Beşiktaş Mobil uygulamasıyla birlikte artık bu duruma son veriliyor. Beşiktaş Belediyesi’ni bu hizmeti için tebrik ediyoruz ve teşekkür ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *