Belediye 15 Temmuz köprüsüne kutlamalar için ring koydu

Belediyenin açıklamalarına göre İETT hatlarının bazıları sabaha kadar çalışacağı gibi bazıları da köprüye gitmek isteyen vatandaşlar için ring hattı olarak hizmet verecek.


Türkiye’nin 81 ilinde ve milyonlarca sokağında herkes bu akşam sokağa dökülecek. Sadece Türkiye’de değil dünyadaki her ülkede hain darbe girişiminde verdiğimiz şehitler için anma programları olacak. Bu programlarda Kur’an tilaveti yapılacağı gibi birçok devlet adamının da konuşma yapması bekleniyor. Etkinlik alanına gidecek vatandaşlar için birçok yerden ring hareket edecek. Bu ring seferlerini haberimizin sonunda sizlerle paylaşacağız. 15 Temmuz’u Şehitler köprüsünde geçirmek isteyen birçok vatandaş başak illerden bugün şehre iniş yapıyorlar.

SABAHA KADAR OTOBÜSLER ÇALIŞACAK

Belediyenin duyurusuna baktığımızda araçların sabaha kadar çalıştığını çok net bir şekilde görebiliyoruz. Bütün hatlar sabaha kadar ek sefer yapmayacak ama bazı hatların sabaha kadar ek sefer yapması planlanmıştır. Ek seferlere bakarak sizde 15 Temmuz köprüsüne veya şehrin diğer meydanlarına gidebilirsiniz.

AKBİLE DEĞİL TABANA KUVVET!

Kendi ilçesinde meydanlara gidecek olan birçok vatandaşın doluluk oranın tavan olması beklenen otobüslere binmek yerine yürümesi çok daha mantıklı bir hal alacaktır. Otobüslerin ücretsiz olmasından dolayı herkes otobüslere akın edeceği için yürümek hem sağlıklı hemde ferah bir tercih olacaktır.

Üsküdar Marmaray – Fıstıkağacı – Bağlarbaşı – Capitol ring seferler
Üsküdar – Kuzguncuk – Astsubay Okulu ring seferler
Ayrılıkçeşme Marmaray – Karacaahmet – Zeynep Kamil – Capitol ring seferler
Uzunçayır -E5 – Altunizade ring seferler
Libadiye Alvarlızade Camii kavşağından Tünel – Altunizade ring seferler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *