Başakşehir Club Brugge maçı ne zaman olacak sorusuna flaş yanıt

Başakşehir ile Club Brugge ilk maçını Belçika’da yapacaklar. Temsilcimiz Medipol Başakşehir’in Belçika’da oynayacağı maçın rövanşı ise İstanbul’da yapılacak.


Türkiye’de gelişen futbol neredeyse her sene bir büyük kulüp daha ortaya çıkarıyor. Bu kulüplerde oynayan oyuncular ise muhteşem fiyatlara başka takımlara satılıyorlar. Türk futbolu bu anlamda oldukça büyük gelişme sağladı. Başakşehir takımının, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda kiminle karşı karşıya geleceği belli oldu. Belçika’nın Club Brugge takımıyla eşleyen Başakşehir bir an önce maç gününün gelmesini bekliyor.

Maçın İstanbul’da Fatih Terim stadyumunda oynanması bekleniyor ama ilk olarak ev sahibi Belçika olacak. Dünya futbolundan önemli bir kulüp olan Club Brugge ile karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz Başakşehir bir hafta sonra ise İstanbul’da bir rövanşa çıkacak. Karşılaşmanın hangi kanaldan verileceği de oldukça büyük bir etki alanı oluşturdu.

İLK MAÇ 25 TEMMUZ’DA YAPILACAK

25 Temmuz’da oynanacak maçın 1 hafta sonrasında İstanbul iki takıma ev sahipliği yapacak. Temsilcimiz Başakşehir turu geçerse oldukça büyük ve ünlü takımlarla karşı karşıya gelme fırsatını yakalayacak. Gönülden başarılar diliyor ve çalışmalarda bütün oyunculara sabır diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *