Barkın Bayoğlu cenazesi Çengelköy Mezarlığı’na defnedilecek

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikametinde seyir ederken geçirdiği bir kaza sonucu kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumuyor. Motosiklet camiasının acı kaybı yarın toprağa verilecek.


Barkın Bayoğlu dün gece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikametinde seyir ederken talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Türkiye başta olmak üzere dünyada oldukça fazla tanınan efsane bir insan olan Bayoğlu maalesef hayatını kaybetti. Altın Elbiseli Adam adında Youtube kanalıyla birlikte yıllardır oldukça uzun süre yayın yaptığı gibi aynı zamanda kanalında takipçilerine özel olarak videolar hazırlamaktadır. Neredeyse her etkinlikte boy gösteren bir adam olduğu gibi aynı zamanda bütün markaların tanıtım günlerine katılmaya özen gösteriyordu.

BARKIN BAYOĞLU KÖPRÜDE YAYAYA ÇARPTI

Barkın Bayaoğlu’nun yıllardır profesyonel olarak ileri sürüş tekniklerine özgün olarak motosiklet sürdüğü ve motosiklet sürerken de arabaların yapacakları hataları hesaplayarak hızlandığını biliyoruz. İşte ecel öyle bir şey ki her ne kadar profesyonel olsanız bile gelir sizi buluyor. Sosyal medyada yazanlara göre Altın Elbiseli Adam köprüde arabasından inen ve karşı şeride geçen bir adama çarpıyor. Adam olay yerinde hayatını kaybediyor. Güvenlik önlemleri ile de ön plana çıkan Barkın Bayoğlu çarpmanın etkisiyle sürünüyor ve kaldırıldığı hastanede bütün müdahaleye rağmen hayatını kaybediyor.

CENAZESİ ÇENGELKÖY’DEN KALDIRILACAK

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu, yarın Çengelköy mezarlığı içindeki Kerem aydınlar Camii’nde son yolculuğuna hazırlanacak. İkindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra motosikleti bize sevdiren Barkın Bayoğlu’nun cenazesi Çengelköy Mezarlığı’na defnedilecektir. Allah rahmet eylesin ve bütün motosiklet camiasının başı sağ olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *