Bahçeşehir Üniversitesi yatay geçişleri 1 Ağustos’ta başlıyor

Yazılım alanındaki atılımlarıyla ünlenen Bahçeşehir Üniversitesi için yatay geçiş tarihleri belli oldu. Ağustos ayında onlarca öğrenci yazılım dünyasına geçiş yapmak okula başvuru yapacak.


Bahçeşehir Üniversitesi ülkemizde hizmet veren bir üniversite olduğu gibi dünyaca ünlü üniversiteler arasında bulunuyor. Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitelerinin açıklarını bulan öğrenciler bu üniversitede yetişiyor. Özellikle bilişim alanındaki faaliyetleri ünlenen bir üniversite olması sebebiyle en çok merak edilen konulardan birisi genelde ele alınan konulardan birisi oluyor. Aslında üniversite yazılım denince akla gelen ilk üniversiteler arasındadır. Üniversiteye yatay geçiş başvuruları ise açıklanan takvimine göre 2017-2018 yılı için 1-15 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

SİLİKON VADİSİNE GİTMEK İSTEYENLERE KAPI OLUYOR

Amerika’da yer alan ve en büyük teknoloji şirketlerinin ikametgah ettiği yer olan Silikon Vadisi’ne girmek için elbette Bahçeşehir üniversitesine gitmek gerekmiyor ama üniversite bilişim alanında oldukça büyük atılımlar yapıyor. Yazılım öğrenmenizde oldukça büyük bir katkı sağlayan okulda bir ekip kurup sanal şirketlerde savaşmak ise oldukça heyecan vericidir. Okulun kampüsleri arasında gezmek bir yana Beşiktaş’ın sahilinde bulunan ve muhteşem konumu ile diğer üniversite öğrencilerinin kıskandığı bir yapısı olan üniversitede yazılım okumak bir başkadır.

Sizde okulun Beşiktaş kampüsüne giderek yatay geçiş başvurusunda bulunacaksınız. Detaylı bilgi için okulu arayabilir veya internet sitesinden yatay geçiş başvurularıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum olarak bize de sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *