Autoshow 2017 kapılarını 1 hafta boyunca kapatmayacak

İstanbul’da gerçekleştirilen Autoshow 2017 kapılarını bugün itibarı ile ziyaretçilere açıyor ve açıklanan tarihlere göre 1 hafta boyunca kapatmayacak. Autoshow ile ilgili bütün detayları haberimizde ele aldık.


Autoshow 2017 İstanbul’da kapılarını ziyaretçilere açtı ve verilen tarihlere göre kapılarını 1 hafta boyunca kapatmayacak. Fuar alanında gerçekten çok ama çok büyük markalar var. Büyük markalar olduğu gibi küçül ölçekli firmalarında burada yer aldığını söylemek gerekiyor. Fuara milyonlarca kişinin katılması bekleniyor ki 2017 Autoshow için çok büyük hazırlıklar yapıldı. Birçok firma yeni model arabalarını burada görücüye çıkıyor ki bu İstanbul için gerçekten çok büyük bir rol kaynağında oluyor.

Autoshow 2017 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Yani önümüzdeki hafta Pazar günü kapılarını kapatacak ve markalar yeni model arabalarını tırlarına yükleyip ülkelerine veya başka fuarlar geri dönecekler. Türkiye böyle büyük etkinliklere ev sahipliği yapıyor ama değeri artan yer İstanbul oluyor. Efsanelere konu olan İstanbul Türkiye’nin elinde olduğu için çok şanslıyız. Topraklarımızın gerçekten çok değerli olduğunu böyle büyük etkinliklerin şehrimizde yapıldığını görünce anlıyoruz.

AUTOSHOW 2017 İLE İSTANBUL’UN DEĞERİ YENİDEN ORTAYA ÇIKTI

20 Nisan günü akşamında VIP başta olmak üzere basın mensuplarına da kapılarını açan Autoshow gerçekten hepimizi çok ama çok sevindirdi. Yeni model arabalar görücüye çıktı. Fuarın en çok ilgi çeken standının ise Renault ve Hyundaı olduğu biliniyor. Yeni İ30’dan tutunda elektrikli otomobillere kadar birçok çeşit araba burada alıcılarını bekliyor olacaklar. Sizde konu ile ilgili olarak detaylı bilgiyi fuarın resmi web sitesinde bulabileceğinizi gibi hemen aşağıdan bizlere soru sorarak da merak ettiğiniz her şeyin cevabını öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *