Audi yeni A8 tasarımıyla lüksü ayağımıza getiriyor

Audi’nin Mercedes’in S Class modeline rakip olan A8 modeli güncellendi. Yeni tasarım anlayışında arabanın iç ve dış tasarımında çok büyük farklılıklar bulunuyor.


Audi’nin yeni nesil tasarımları birçok araba seven insanı mest ediyor çünkü arabaların tasarımları yıllardır keskin güncellemeler ile çok daha lüks bir hal geliyor. Özellikle Audi markasının lüks modeli olan ve Mercedes’in S Class araçları ile yarışan A8 modelinde büyük bir güncelleme meydana geldi. Arabanın birçok özelliği değiştirildi ve yeni özellikler ile desteklendi. Yeni A8 tasarımını sizde markanın web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında görebilirsiniz ki oldukça kaliteli olan bu muhteşem yakınlaşma herkesin hayalini süslüyor. 2018 yılında satışa çıkacak olan makyajlı A8’de makam anlamında oldukça büyük güncellemeler yaşanıyor.

AUDİ SAĞLAMLIK YARIŞINDA VOLVO’YU KOLTUĞUNDAN EDEBİLİR

Türkiye’de ve dünyada geçmişten bu yana en sağlam araba olarak gösterilen markaların en başında Volvo geliyor. Eğer sizde sağlamlık anlamında araba markalarına baktıysanız yeni çıkan bu A8’in sağlamlık testinden oldukça başarılı çıktığını görebilirsiniz. BU arabanın en büyük özelliği ise ayarlanabilir bir süspansiyon sisteminin olmasıdır. İçeriden ayarlanabilen arabanın yükseklik ayarı arabanın sağlamlık anlamda değil ama makam aracı anlamında oldukça ileri seviye bir adım attığını ortaya koyuyor.

Arabanın iç dizaynına geçecek olursak aslında yıllardır öne gelen bir tasarımın olduğunu söyleyebiliriz. Araba konsol tasarımı da tıpkı dış tasarımı gibi yıllardır aynı ama keskin tasarım anlayışı işe sürekli olarak güncelleniyor ve böyle tekrar üretime sokuluyor. Audi’nin en büyük özelliklerinden bir tanesi de budur. Apple nasıl büyük bir başarıyı tek bir model telefondan elde ediyorsa Audi’nin enler arasında olmasının da sebebi tam olarak budur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *