Audi rakiplerine özel elektrikli otomobil üretti

Audi rakiplerine özel olarak uzay konsepti bir tasarıma sahip olan uzay aracına benzer elektrikli otomobil üretti. Bu araba gerçekten çok büyük yankı uyandıracak.


Audi rakiplerine özel olarak uzay konsepti bir tasarıma benzer elektrikli otomobil üretti. Yabancı kaynaklı haber sitelerine göre Audi’nin bu hamlesi Tesla’ya karşı geldi. Elektrikli otomobil alanında şuan lider olan Tesla’ya bu alanda en önemli rakip direkt olarak Audi’den geldi çünkü tasarım olarak gerçekten harikulade tasarıma sahip bir araba üretmişler. Bu arabanın farklarından tutunda arka tasarımına kadar harikulade özelliklerle dolu olduğu anlaşılıyor. Kısa olarak sizlere Audi marka elektrikli otomobil hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

AUDİ 2019 YILINDA ELEKTRİKLİ OTOMOBİL İÇİN SERİ İMALATA GEÇECEK

Audi’nin her arabası zaten hak ettiği ilgiyi görüyor. Dolayısıyla elektrikli araba kullanmak isteyen herkesin bu arabayı satın alacağını da belirtmek istiyoruz. 4,5 saniyede 0’dan saatte 100 km hıza ulaşabilen yeni elektrikli otomobilin bu özelliği rakiplerine göre çok az geride kalan bir özellik olsa da en önemli şey yakıt ve tasarım olacaktır diye tahmin ediyoruz. Şimdi sıkı durun çünkü bu aracın menzilini açıklıyoruz. Tam dolu bataryalar ile 500 km kadar yol gidebilen Audi bu süreyi yükseltmek içinde adımlar atacaktır diye düşünüyoruz.

Tesla gibi güçlü ve köklü bir rakibi olan Audi’nin piyasadaki üstün rolünün elektrikli otomobil satışında etkisi olacak mı seri imalattan sonra göreceğiz ama zaten Audi’nin hedefinin 2020 yılına kadar bu konseptte 3 elektrikli otomobil üretecek olmasıdır diyebiliriz. Sizde resimlere bakarak yeni elektrikli Audi hakkında yorumlarınızı alt taraftan yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *