Asus Zenfone 17 Ağustos’ta görücüye çıkacak

ASUS’un yeni tanıtacağı Zenfone modelinin yeni üyesi Zenfone 4 çok yakında bütün dünyada satışa çıkacak. 17 Ağustos tarihinde tanıtılacak telefon hakkında sızıntı meydana geldi ve özellikleri meydana çıktı. Telefonun fiyatının 500 Euro olacağı belirtiliyor.


Asus’un en çok tercih edilen akıllı telefon modellerinden birisi Zenfone yeni model ile birlikte oldukça büyük yankı uyandıracak gibi duruyor. Yabancı kaynaklı teknoloji siteleri nin yaptığı haberlere göre Asus Zenfone 4 kamerayla gelecek. Aynı zamanda bu telefonun büyük ekrana sahip olması bekleniyor. Zaten daha önce de çıkan Zenfone modelleri büyük ekran ile çıkmış ve herhangi bir küçük modeli ihtiyaç duyulmamıştı. Asus resmi bir açıklama yap masada Zenfone 4 ile ilgili özellikler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kesinleşen özellikleri arasında telefonun arka kamerasının çift kameralı olması var. Bunun akabinde ön kameranın da çift kameralı olması bekleniyor fakat bunun yerine bir flaş koyarak Asus değişiklik yapmak istiyor. Asus marka telefonların Türkiye’de oldukça fazla satıldığını söylemek istiyoruz. Sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde büyük ekranı telefonları ilgi her geçen gün artıyor. İnsanların genel olarak düşünceleri telefonu bir kere alayım sağlam bir şey alayım oluyor. Bu konu Türkiye’de çok daha fazla vurgulanan bir konudur.

BÜYÜK EKRANLI TELEFONLARIN SATIŞI HIZLANDI

İnsanlar telefon satın alırken büyük ekranlı telefon satın alıp her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sanıyorlar. Bu duruma örnek vermek gerekirse film izlemek, internetten bir şeyler okumak, oyun oynamak veya bir mail yazmak gibi en önemli şeyler yapmak için satın alınan büyük ekran telefonlar genelde arkadaşlarımızla konuşmak için kullanılıyor. Tabii bir de büyük ekranlı telefonlar da daha rahat bir klavye ortamını sunulduğunu da hatırlatmak gerekiyor. İnsanlar büyük ekranlı telefon satın alırken genelde böyle düşünüyor ve büyük ekranlı telefonların satışı her geçen gün artıyor. Bunu bilen Asus ise Zenfone 4 modelini bir önceki modellerine göre standart olarak büyük ekranlı üretecek.

Büyük ekranlı telefon satın aldıktan sonra ise yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi parlaklığı kısmak olacaktır. Büyük ekranlı telefonlar da genel olarak şarj sorunu yaşanıyor ve bu yüzden Zenfone 4 modeli çok fazla güncelleme almadan piyasaya çıkacak. Telefonun diğer kesinleşen özelliklerine baktığımızda 5.5 inç ekranla birlikte 4gb ram in olduğunu görebiliyoruz. Telefonun 17 ağustos tarihinde bütün dünya ile birlikte aynı anda tanıtılması bekleniyor. Telefon tanıdıktan sonra ise fiyatının 500 euro seviyelerinde olması beklenirken ön kamerasını 8 megapiksel ve arka kamerasının da 12 megapiksel olması bekleniyor. Konuyla ilgili olarak ayrıntılar çok yakında ortaya çıkacak. 17 ağustos tarihinden itibaren sizde internetajans.net teknoloji bölümünden Asus’un son çıkaracağı Zenfone 4 modeli hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatıyla ilgili olarak ortaya atılan önemli iddialar bu akşam cevap buluyor. Samsung bu akşam yapacağı Unpacked etkinliği ile yeni model telefonlarını görücüye çıkaracak. Etkinlik TSİ 18.00'da başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.