Asus ZenBook ile Tim Cook’u kızdırmaya başladı

Asus’un yeni amiral bilgisayarı Zenbook 3 oldukça etkileyici tasarımıyla bizim iştahımızı kabartıyor. Cihazın Türkiye satış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir kamuoyu bilgilendirmesi yapılmadı.


Asus son zamanlarda oldukça fazla gündeme gelmeye başladığı gibi aynı zamanda Apple ve diğer büyük şirketlere kafa tutmaya başladı. Şirketin üst seviye tasarıma ve donanıma sahip cihazları satış rekoru kırıyor. Birçok insan bu cihazları satın almak için ellerinden geleni yapıyorlar ama cihazların ikinci ellerini almakla yetiniyorlar. Tim Cook’un kızacağı bir haber ise ZenBook ürününden geldi. Yabancı kaynaklı teknoloji sitelerinde yer alan bilgiye göre Asus dünyanın en ince bilgisayarına sahip olan ZenBook serisine çok daha ince bir model ekleyecek. Apple’ın Macbook Air modeline rakip olarak çıkan Windows işletim sistemli bilgisayarın satışlarının çok daha iyi olacağı biliniyor.

TİM COOK YENİ APPLE BİNASINDA HARİKALAR YARATACAK

Apple’ın oldukça büyük bir binası yeni model İphone çıkana kadar açılacak. En azından Tim Cook ve ekibi yeni modeli burada tanıtmak istiyor. Yeni bina dedik ama koskocaman bir kampüsün açılacağını söyleyelim. Yeni çıkan Asus ZenBook 3’ün tasarımı tam anlamıyla tüyleri diken diken ediyor. Donanım kısmında da tasarım kadar iddialı olan Asus’un yeni nesil modellerinde oldukça fazla tasarım detayının olduğunu söyleyelim ki sizde bilgisayar alırken bu markayı tekrar gözden geçirin. Tasarım ve donanım anlayışı elbette fiyatına da yansıyor.

ASUS YENİ NESİL TASARIM ANLAYIŞIYLA PİYASAYA GİRDİ

Eskiden birçok dizüstü bilgisayar plastik bir yapı ile ortaya çıkardı. Sadece bilgisayar tasarımlarında değil aynı zamanda telefon tasarımlarında da bu detay ortaya çıkıyor. Asus ZenBook 3 yeni nesil İ7 işlemci ve 8 GB ram ile sektöre adım atıyor. Bunun yanında cihazında sadece 50 dakikada bataryası yarıya kadar doluyor. Bazı kaynaklarda ise bu ince bilgisayarın bataryasının bahsi geçen sürede yarısından çok daha hızlı bir şekilde şarj olduğu söyleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *