Aslında ilk hedefleri MİT müsteşarını kaçırmaktı

Hain cuntacıların aslında darbe günü ilk yapacağı şey MİT müsteşarını kaçırmakmış. Yenişafak’ın 15 Temmuz sayfasında yazan bu bilgi MİT’in başarısını tekrar ortaya koymuş oldu.


Yaşanan hain darbe girişiminin detaylarını siz okuyucularımıza aktarmaya devam ediyoruz. Türk ordusunun kamuflajları içerisinde girmiş teröristlerin darbe planları yerle bir oldu. Bu darbeden sonra küçücük çocuklar bile bu saatte dar be mi yapılır demeye başladılar çünkü ters giden bir şeyler vardı. Darbeye hav aydınlık iken başlayan teröristlerin ilk hedefinde aslında MİT müsteşarı Hakan Fidan vardı ama planlar yerle bir oldu. Bir pilotun ihbarı üzerine harekete geçen MİT hemen yetkili makamları bilgilendirdi.

KENDİSİNE MİT MÜSTEŞARINI KAÇIRMA GÖREVİ VERİLMİŞ

MİT’e ihbarda bulunan asker ise darbe olacağını ve darbedeki görevde kendisine MİT müsteşarı Hakan Fidan’ı kaçırma görevi verildiğini söyledi. Bunun akabinde MİT binasına saldırılarında olacağı da söylendi. Bunun üzerine bu haberi herkese ulaştıran MİT, kısa sürede darbe olacağının sinyalini verdi. Bu sırada İstanbul’da ve Ankara’da askerler tankları ve zırhlı taşıyıcıları ile birlikte sokaklara çoktan inmişlerdi.

Hainler Türk askerinin kamuflaj elbiselerini giydikten sonra hiç düşünmeden kin kusarak milletin üstüne bombaları attılar. Ağır silahlarla kuşanmış ATAK helikopterlerle insanların üstüne kurşun yağdırdılar. Teröristlere bile gösterilmeyen bu davranış bizim milletimize gösterildi. MİT’in erkenden haber almasına üzerine saatler içerisinde darbe püskürtüldü. MİT müsteşarı Hakan Fidan’ın istihbaratı belkide vatanın geleceğini değiştirdi. FETÖ’nün ikinci bir darbe planı yaptığı konuşulsa da MİT profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *