Arkadaş edinme platformu Tinder Gold paket hazırlıyor

Tinder yeni güncelleme ile birlikte apayrı bir pakete kavuşacak. Yeni güncelleme ile birlikte beğeniler çok büyük önem taşıyacak. Eğer sizde Tinder kullanıyorsanız Gold paket ile çok mutlu olacaksınız.


Dünya değişmeye devam ederken insanlıkta bir hayli değişmeye başlıyor. Eskiden arkadaş edinmek için cesaretinizi toplayıp dudak oynatmanız gerekiyordu ama artık buna gerek kalmadı. Mobil uygulamalar sayesinde sizde yakınınızda kim var, kim yok görebiliyorsunuz ve bu uygulamalar sayesinde çok ciddi arkadaşlıklar edinebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak çalışan Tinder paralı sürümünde çok fazla özellik ile gelecek. Gelecek özellikler ile arkadaş edinmek çok daha kolay olabileceği gibi, istediğiniz kişilerle arkadaşlık etmekte son derece kolay olacak.

TİNDER PLUS YENİ PAKETLE BİRLİKTE KAPANABİLİR

Şuan zaten ücretli bir sürüm olan Tinder Plus ile sizde konum değiştirebiliyor ve yine birçok özellikten yararlanabiliyorsunuz. Tinder Gold paketi ile birlikte arkadaşlık uygulamaları arasında gerçekten de muhteşem rekabet olacak çünkü Tinder’in yeni çıkacak Gold paketi eksiksiz olacak. Uygulamanın beta sürümünün Kanada ve Arjantin gibi arkadaşlık edinmenin zor olduğu yerlerde piyasaya sürüleceği biliniyor. Beta sürümünün ücretsiz olacağı iddialar arasında yer alıyor ama biz ücretli olacağını tahmin ediyoruz.

EN BÜYÜK YENİLİK BEĞENİLERİ GÖRME OLACAK

Yeni pakette öne çıkan en büyük özelliklerden bir tanesi genel olarak beğenmeler olacak. Sizi beğenen kişileri sizde uygulama üzerinden görebileceksiniz ki bu arkadaş olmak istediğiniz kişi hakkında size ön fikir verecek. Güncelleştirme ile birlikte elbette Gold paket fiyatlarının çok eksi bir boyutta olacağı biliniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *