Apple Park’ın gece çekilen harikulade görüntüsü şaşırttı

Apple’ın efsane projesi olan Apple Park bitti. Çok kısa sürecek rötuşlar kaldı ama yinede Apple çalışanları yavaş yavaş binaya geçmeye başladılar. Detaylar haberimizde!


Apple Park’ın son zamanlarda çok fazla konuşulan gece çekilen harikulade görüntüsü şaşırttı. İnşattı bir türlü bitmek bilmeyen ve aynı zamanda uzay gemisi tasarımına sahip olan Apple’ın yeni binası akşam çekilen görüntüsüyle ‘yok artık’ dedirtti. Bu ay Amerika’da olan Apple çalışanları yavaş yavaş ofise geçmeye başlayacaklar ama size ilk olarak bu yeni binanın avantajından bahsetmek istiyoruz. Burada yaşayan herkes tam anlamıyla oksijen depolayacak çünkü bu kampüsü yüzlerce ağaç dikilecek.

APPLE PARK CENNETİN BİR KÖŞESİNDE DÖNDÜ

Apple Park ile birlikte aslında çok şey değişecek. Doğaya uyumlu bu ofiste çalışanlar gerçekten çok rahat edecek ve kendilerini cennette gibi hissedecekler. Bu anlamda merak edilen bir diğer konu ise Tim Cook’un yorumları olacak. Ekibiyle birlikte bir an önce yeni binalarına taşınmak istediğini yıllar önce dile getiren Apple’ın CEO’su çok büyük işler başarmaya devam ediyor. Apple’ın yeni binasında elektrikli araba projelerini gerçekleştireceği kulisleri de gündemden düşmeyen bir diğer konu olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Apple Park’ın cennetin bir köşesine ait dedirten fotoğraf ise hemen üstte yer alıyor. Bu fotoğrafı görünce sizinde ‘keşke’ dediğinizi duyar gibiyim ama maalesef insanlar hayal ettiği şirketlerde çalışmak için çok ama çok çalışmak zorunda kalıyorlar. Apple Türkiye’de çalışmak için sizde bir mail atmayı ihmal etmeyin çünkü sadece bir mail her şeyi değiştirecektir. Hayallerinizi yaşamanız dileğiyle haberimize son veriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *