Ankara’nın gururu GMG Garage büyüme yolunda!

Ankara’da bir atölyesi bulunan GMG Garage atölyesine soktuğu arabayı eskisi gibi teslim etmiyor! Sahibinin hayallerini süsleyen bir tasarım kısa sürede ustalar tarafından sonuçlandırılıyor.


GMG Garage Ankara’da bulunan bir araç kaplama atölyesidir. Burada giren arabalar girdiği gibi çıkamıyor çünkü işinde uzman kişilerin elinde arabalar bambaşka bir hal alıyor. Ankara’da ortaya çıkan bu şirketin arabaları düşük model arabalar olmuyor. Oldukça lüks arabalar sıfır kilometre olarak atölyeye giriyor ve girdiği gibi çıkmıyor. Araçların sahibi yeni arabalarını görünce oldukça şaşırıyorlar. Arabanın boyasına zarar vermek istemeyen araba bağımlıları hayalinde arabayı yaratmak için arabalarını GMG Garage ustalarına teslim ediyorlar. Çok kısa sürede rüyalarını süsleyen, hayal ettikleri arabalarına kavuşuyorlar.

GMG GARAGE DAMAR ÇATLATAN TASARIMLAR YAPIYOR

Şuan sadece Ankara’da atölyesi bulunan GMG Garage arabalara öyle tasarımlar yapıyor ki arabaların eski tasarımı tamamen sönük kalıyor. Fabrika çıkışı arabalara yapılan renk kaplamalar, jant boyamalar ve kaliper kaplamalar tam anlamıyla sahibinin tüylerini diken dilen ediyor. En çok beğenilen ise Land Rover araçların yeni model arabalarına yaptığı tasarım makyajını GMG Garage çalışanlarının eski model Land Rover araçlarına yapması oluyor. Dünyanın her yerinden müşteri kitlesine sahip olan atölyenin ünü her geçen gün büyüyor. Atölyenin Youtube’da bir video kanalı da var, takip etmenizi öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *