Anadolu’nun kızı Duygu Gecü yufka dersi alıyor

Youtube’da Giresun videosuyla gündeme gelen Duygu Gecü’nin videolarını izleyen tekrar izliyor. Özellikle babannesi ile çektiği yufka videosu Anadolu mutfağını ayağınıza kadar getiriyor.


Youtube’da videolarıyla gündeme gelen ve ünlü olma yolunda emin adımlar atan Duygu Gecü Anadolu’nun lezzetini ayağınıza kadar getiriyor. Youtube’da yayınladığı videolarla içimizi ısıtan Gecü’nün babannesiyle olan videosu izleyiciler tarafından oldukça fazla beğeniliyor. Babannesi ile birlikte yufka açan Duygu Gecü her geçen gün takipçi kazanmaya devam ediyor. Giresun’da bir video çeken Gecü’nün videolarına yorum atan takipçilerine de oldukça hızlı bir şekilde cevap vermeye özen gösteriyor.

Babalar gününe özel olarak çektiği videolarla insanın enerjisini tavan yapan Duygu Gecü’nün Youtube kanalına sizde abone olabilir ve ara sıra yayınladığı videoları takip ederek çok kısa sürede enerji depolayabilirsiniz. Babannesiyle olan videosunu ise yine Youtuber’ın kendine ait kanalında bulabilirsiniz. Videolarının altında bulunan yorum sekmesinden kendilerine ait sorduğunuz sorulara çok kısa sürede cevap verdiğini de hatırlatalım.

YOUTUBE BU TÜR VİDEOLARI HAK EDİYOR

İş yerinden aldığı bir haftalık izin ile Giresun’a, köyüne giden Youtuber’ın videosu oldukça fazla sevildi. İzleyen tekrar izliyor ve yufka yapmayı öğreniyor. Sizde köyde yapılan bu lezzetleri tatmak istiyorsanız kesinlikle videosunun altına çok kısa bile olsa bir yorum atın. Sizi cevapsız bırakmayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *