Adalet Bakanlığı personel alımı haberinde flaş gelişme

Adalat Bakanlığı’nın personel alımı listesi hakkında detaylar belli oldu. 300 personel alımı için sınav yerleri de belli oldu.


Adalat Bakanlığı’nın personel alımı yapacağını duyan vatandaş hemen internete koşarak başvuru kanallarını aramaya başladı. Personel alımıyla ilgili olarak flaş bir gelişme oldu ve bakanlık 300 personel alımı yapacağını duyurdu. Adalet Bakanlığı’nın 300 personel alımı için duyurduğu ilana göre başvurular 17 Ağustos-5 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak. Sınav yerleri ise son dakika açıklandı. Ankara, İstanbul ve İzmir adalet komisyonları sınav yerleri olarak belirlendi . Sınav giriş belgeleri ilgili adalet komisyonu başkanlıklarından alınacak.

BAŞVURULAR DÜN BAŞLADI

Başvurular 17 Ağustos 2017 Perşembe günü başlayıp, 5 Eylül 2017 Salı günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Başvuruların sınavın yapılacağı Ankara, İstanbul ve İzmir adalet komisyonu başkanlıklarına veya buralara gönderilmek üzere mahallî Cumhuriyet başsavcılıklarına yapılması gerekmektedir. Bu anlamda yapılması gereken detayları çok yakında haberimizde açıklayacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *