Acun Ilıcalı aylar süren mücadeleye noktayı koydu

Dominik Cumhuriyeti’nde aylardır süren Survivor serüveni sona erdi ve şampiyon belli oldu. TV8’in sahibi Acun Ilıcalı yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor 2017’nin şampiyonun canlı yayın ile açıkladı.


Aylar süren Survivor serüveni sona erdi ve TV8 sahibi Acun Ilıcalı şampiyonu canlı yayında açıkladı. TV8 Acun Ilıcalı’ya aldıktan sonra çok büyük başarılara imza attı. Sürekli olarak format deneyen Ilıcalı’nın yıllardır çok izlenen formatları sayesinde kanalı çok yükseklere taşıdı. Maslak’ta bulunan ana binaya dönecek olan Ilıcalı içinde bir döneme ara verildi çünkü Dominik artık ona da yeni sezona kadar çok uzak kalacak. Ilıcalı’nın çok yakında evleneceğini de bu haberimizde dile getirmek istiyoruz. Ogeday ve Adem’in finalde oldukça heyecanlı olduğunu görebildik. Yarı finalde Ogeday ikinci olmuştu ve bugün herkes Adem şampiyon olacak diye beklerken gönüllerin şampiyonu Ogeday gerçekten de şampiyon oldu.

OGEDAY HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİ İÇİN MUTLU OLDUĞUNU AÇIKLADI

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Survivor’ın şampiyonu Ogeday oldu. Ogeday Girişken’in hayali ise arkadaşına tekne almakmış. Arkadaşına tekne alarak oldukça büyük bir hayalini gerçekleştireceğini dile getiren Girişken teknenin ismine de kardeşinin ismini yazacağını söyledi. Bu hayali duyduktan sonra bizde gözyaşlarımıza hakim olamadık. İnternette zaten herkes Ogeday için anket başlamıştı ama Acun Ilıcalı’nın noterli oylamasından sonra şampiyonun Ogeday olduğu açıklandı.

Ogeday Girişken’in TV8 programlarında da baş göstereceği gelen kulisler arasında yer alıyor. Survivor’ın gelecek yılda bir All Star yapacağı söyleniyor ama Acun Ilıcalı bu bilgiyi henüz doğrulamadı. Eğer böyle bir şey olursa gelecek sene yine yer yerinden yıkılacak çünkü en çok sevilen ve en çok konuşulan bütün Survivor yarışmacıları aynı adaya taşınacak. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve neler olacağını bizde İnternet Ajans ekibi olarak çok merak ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *