2 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları Herkese Ters Köşe Yaptı

2 Ağustos reyting sonuçlarını gören tam anlamıyla kafasını duvarlara vuruyor. Birçok kişinin beklediği ve herkeste büyük şaşkınlık yaratan reyting sonuçlarında dizilerin çekişmesi devam ediyor.


Reyting sonuçları birçok reklam verenin ilk olarak baktığı şey oluyor. Eğer sizde bir kanala reklam vermek istiyorsanız elbette merak ettiğiniz en önemli şeylerden birisi akşam saatlerinde ne kadar izlendiği oluyordur. Sabahları izlenmeyen televizyonlar akşamları milyonlarca kişi tarafından açılarak haber, dizi, film ve değişik programlar izlenir. Dolayısıyla reyting sonuçları gibi birçok detay herkesin ele aldığı sorunların başında gelir. Yayınlanan 2 Ağustos Çarşamba reyting sonuçlarında NO:309 isimli dizi zirvede kendini gösterdi. Kanal D’nin yeni dizilerinden olan ‘Meryem’ ise alt sıralarda kaldı.

Dün akşam televizyonlarda yayınlanan en önemli yayınlardan birisi Cumhurbaşkanı Erdoağın’ın da katıldığı Medipol Başakşehir ve Club Brugge arasında oynanan maçtı. Bizde bugün reyting sonuçlarına bakarken elbette bu maçın ilk sırada olmasını bekliyorduk ama maç ücretli kanallardan verildiği için izlenme oranını Fox Tv ekranlarında yayınlanan No:309 adlı dizinin final bölümü kaptı. Reyting sonuçlarında FOX TV’nin neredeyse her gün haber programı ilk sırada olurdu ama bu aralar dizileri de üstün rol oynuyor. Diğer kanallarda başarılı olmak için birçok dizi, film ve yapımı ekranlarına koyuyorlar.

Maçın bu kadar çok izlenmesine rağmen elbette 2 Ağustos reyting sonuçlarında da olmaması büyük şaşkınlık yarattı. Başakşehir rakibini sahadan ağlatarak gönderdi. Bu karşılaşma tam anlamıyla nefes kesti diyebiliriz. NO:309’un son bölümü için sizde FOX TV resmi web sitesine gidin. Dizi izlemiyorsanız bile reyting sonuçlarında büyük etki uyandıran bu dizinin son bölümünü izlemeniz oldukça heyecanlı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *