15 Temmuz Şehitler Köprüsü ne zaman,saat kaçta açılacak? Az önce açıklandı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü anma programlarına hazırlık sebebiyle bu gece 02.00 itibarı ile çift yönlü olarak trafiğe kapatılacak. Vatandaşların alternatif yolları kullanması tavsiye ediliyor.


Türkiye’^de 2016 yılında yaşanan hain darbe girişiminin yarın 1. yıl dönümü kutlanacak. Bu sebeple 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bu akşam gece 02.00 itibarı ile trafiğe kapatılacak. Trafik 2 yönlü olarak trafiğe kapatılacak. Eğer sizde yarın köprüden geçmeyi planlıyorsunuz maalesef böyle bir şeyin mümkün olmayacağını açıklayalım. Köprü yıl dönümü anma programı için hazırlanacağı için yetkililer köprü trafiğini çift yönlü olarak trafiğe kapatacak. Türkiye’de ise milyonlarca insanın köprü istikametine yürümesi bekleniyor.

GÜNCELLEME: KÖPRÜNÜN 02.00 OLAN KAPANIŞ SAATİ SABAH İŞ TRAFİĞİ YÜZÜNDEN ÖĞLEN 12.00 OLDU.

BEŞİKTAŞ İSTİKAMETİNDEN GELEN AVRASYA TÜNELİNE YÖNLENDİRİLECEK

Köprü kapatılacak ama köprüye giden yollarda kapatılacak. Bu nedenle alternatif olarak bu geceden itibaren inasnlar Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacaklar. Daha yakın bir yol ile karşıya geçmek isteyen vatandaşlar ise Avrasya Tüneli’ne yönlendirilecek. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün kutlamalar için hazırlanacağı belirtelim. Köprünün anma programlarından sonra trafiğe açılması bekleniyor.

ALTERNATİF YOLLARA TRAFİK UYGULAMALARINDAN BAKIN

Bazı trafik uygulamaları köprünün trafiğe kapalı olmadığını varsayarak trafik akışını ‘yeşil’ olarak gösterebilirler. 15 Temmuz günü 02.00 itibarı ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift yönlü olarak kapatılacağı için sizde alternatif güzergahlara bakarak seyahat edebilirsiniz. Metrobüs seferlerinin ise yine köprünün kapalı olması sebebiyle hizmet verememesi tahmin ediliyor. Konuyla ilgili olarak İETT’den yapılan bir açıklama gelmedi. Geldiğinde sizlere daha detaylı bilgi vereceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *